Jak co roku podczas sejmiku TMZB podsumowaliśmy naszą działalność i wyznaczyliśmy plany na kolejne miesiące. 12 maja 2026 roku spotkaliśmy się w GOK, aby wspólnie porozmawiać o minionym roku, omówić bieżące działania oraz nakreślić kierunki pracy na przyszłość.








