PIKNIK RODZINNY

W sobotę 2 września 2023r. przy pięknej pogodzie, odbył się kolejny piknik członków Towarzystwa Miłośników Ziemi Babimojskiej oraz ich rodzin i przyjaciół.

Dzięki uprzejmości Koła Myśliwskiego „Jeleń”, mogliśmy ponownie spotkać się w wigwamie w Laskach Dolnych.
Impreza rozpoczęła się pieczeniem kiełbasek oraz degustacją sałatek przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Nowym Kramsku.
Miłą niespodziankę zrobiły nam Bożena Kołodziej i Jola Korcz, które przyniosły własne kulinarne produkty. Jak zwykle nie zabrakło również smacznej nalewki Leszka Łopuszyńskiego.
Wielką frajdę, zarówno dzieciom jak i dorosłym, sprawiły zawody rekreacyjno-sportowe w których wzięli udział prawie wszyscy uczestnicy pikniku. Rzucano lotkami do tarczy, piłką do kosza, strzelano gole do bramki, trafiano woreczkami w piramidę z puszek, grano w badmintona itd.
Rywalizacja w duchu sportowym dała wszystkim wiele radości. Wśród dzieci najlepszym okazał się Hubert Doliński, a wśród dorosłych Arleta Kula, jednak gratulacje należą się wszystkim uczestnikom.
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomogli w organizacji tej imprezy, a w szczególności Ani i Jarkowi Dolińskim, Ewie i Witkowi Sypniewskim oraz Wojtkowi Jakubiakowi.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się ponownie spotkać w tym uroczym miejscu przy tak znakomitej zabawie.