INTEGRACYJNY WYJAZD DO POZNANIA – 21.09.2019 R. – DODATKOWE INFORMACJE

W sobotę 21.09.2019 r. Zarząd TMZB organizuje wyjazd do Poznania, którego głównym celem będzie zwiedzanie Muzeum Powstania Wielkopolskiego z okazji 100 rocznicy powstania. Ponadto przewidujemy także inne atrakcje.  Oto wstępny program:

– 8.00 – wyjazd z parkingu przy Olimpii;

– 10-12.00 – zwiedzanie muzeum, spotkanie z Tadeuszem Musiałem – prezesem zarządu krajowego Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego;

– 12.30 – 16.30 – czas wolny (Na spotkaniu Zarządu TMZB ustalono, że nie będziemy decydować o miejscu posiłku. Każdy z uczestników będzie jadł obiad w dowolnie wybranym miejscu.)

– 17.00 – 19.00 – spektakl teatralny dla widzów dorosłych „To tylko sex”* z udziałem aktorki Olgi Bołądź – lekka i przyjemna komedia o nieco intrygującym tytule.

– ok. 19.30 – wyjazd do Babimostu

W związku z koniecznością zakupu biletów do teatru i rezerwowania posiłków prosimy o zgłaszanie udziału do dnia 29.08.2019 r. (czwartek).  Odpłatność wynosi 80 zł od członków TMZB oraz 100 zł od osób  niezrzeszonych. W tej kwocie są bilety do muzeum i do teatru.

Pozdrawiam w imieniu Zarządu – Zbigniew Woziński

*O spektaklu „To tylko sex”
„To tylko sex!” to rozpustnie śmieszna i interaktywna sztuka dla dorosłych! To wielki przebój West Endu w opracowaniu artysty kabaretowego Szymona Jachimka – związanego z kabaretem Limo. Reżyserem sztuki jest Giovanni Castellanosa – znany z reżyserowania hitu Boeing, Boeing. Z takim składem „To tylko sex!” z całą pewnością okaże się jednym z najlepszych spektakli komediowych tego sezonu! W roli głównej znana aktorka Olga Bołądź, która z dużą dozą pikanterii i humoru przedstawi cenne rady i wskazówki.